Oční krém Awaken peptid eye gel 15ml Dermalogica

Jak docílit odpočatějšího vzhledu během pouhých 10 minut? Vyzkoušejte oční krém, který redukuje otoky kolem očí, jemné linky a vrásky, zároveň pokožku zpevňuje a vyhlazuje.

1 740 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 184
Oční krém Awaken peptid eye gel 15ml Dermalogica
Gluten free and vegan
Gluten free a Vegan
Bez umělých barviv
Bez umělých vůní a barviv
Paraben free
Paraben free
Netestováno na zvířatech
Netestováno na zvířatech

Detailní popis produktu

Velikost: 15 ml

Máte problémy s otoky kolem očí a celkově unaveným vzhledem s jemnými linkami a vráskami? Zkuste oční krém, který kombinuje zpevňující a hydratační účinky s kofeinem a dokáže během 10 minut přinést odpočatý a svěží vzhled. Vysoko aktivní směs s tetrapeptidy a zklidňujícím extraktem z rozmarýnových listů minimalizuje otoky, jemné linky a vrásky. Bioinženýrský postup zahrnující směs kyseliny jantarové podporuje zářivost pokožky, zatímco extrakt ze semen vigny podzemní hladí a osvěžuje.

Hlavní výhody

  • Snižuje viditelnost otoků v oblasti očního okolí.
  • Redukuje jemné linky a vrásky.
  • Viditelně vyhlazuje a zpevňuje pokožku kolem očí.

Klíčové složky

  • Palmitoyl tetrapeptide, diosmin a forskolin tvoří vysoce aktivní směs peptidů, která pomáhá snižovat otoky kolem očí.
  • Výtažek z lístků rozmarýnu, chrysin a peptid spojené do další vysoko aktivní směsi, zklidňují pleť a redukují otoky v okolí očí.
  • Diosmin má antioxidační účinky podobné kofeinu a minimalizuje otoky v oblasti očí.
  • Kyselina jantarová získaná bioinženýrským postupem, inspirovaná účinky prospěšné bakterie nalezené ve švýcarském ledovci, minimalizuje vzhled jemných linek a vrásek a podporuje zářivý a zdravý vzhled pleti.
  • Výtažek ze semen vigny podzemní (Voandzeia subterranea) minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek, zanechává pleť hladší a zářivější.
  • Jojobový ester má strukturu podobnou lipidům v přirozené pleti, což podporuje hydrataci, regeneraci bariéry a celkovou odolnost pleti.

Použití

 Aplikujte na oblast pod očima a podél očních oblouků. Vyhněte se kontaktu s očima. Používejte každý den ráno.

Složení

 Voda/Aqua/Eau, Polysiloxan-11, Glykol, Maltodextrin, Hořčíkový hliník Křemičitý, Butylenglykol, Extrakt z plodu Pyrus Malus (Jablko), Palmitoyl Tetrapeptide-7, Kofein, Extrakt z lístků rozmarýnu, Extrakt z kořene Coleus Forskohlii, Extrakt z květů Helichrysum Italicum, Extrakt ze semen Voandzeia Subterranea, Kyselina mléčná, Hydrolyzované Jojobové Éstery, Pentylenglykol, Hydroxyacetophenon, Diosmin, Polyglyceryl-10 Laurát, Caprylyl Glycol, Laureth-12, Chrysin, Xanthanová Guma, Ethylhexylglycerin, Polyglyceryl-4 Caprate, Sorbitanový Oleát, Tetrasodné Glutamát-Diacetat, Baryevý Sulfát, Sodíkový Karbonát, Polysorbát 20, Sodíková Hydroxid, Propanediol, Polyakrylát sodný, Kyselina Succinová

Doplňkové parametry

Kategorie: Oční péče Dermalogica v kosmetickém studiu MyCare Praha 6
Objem: 15ml