E-SHOP

1 

Mobilni obrazek 

Jste u nás poprvé a nevíte si rady s výběrem? 

ONLINE KONZULTACE
Objednejte se na online konzultaci v online rezervačním systému a my vám poradíme, jaké produkty jsou pro vás  vhodné. Můžete rovnou sedět u  počítače nebo klikat produkty na telefonu při konzultaci.

NÁVŠTĚVA V SALÓNU
Bydlíte blízko našeho salónu a chcete zažít produkty na “vlastní kůži”? Objednejte se na ProSkin30 u výběru značky Dermalogica nebo na DpSkin Treatment Flash u výběru značky DpDermaceuticals.     
Chcete začít o pokožku pravidelně pečovat v salonu a následně navrhnout vaši domácí rutinu? Objednejte se na kosmetické ošetření podle vlastního výběru a vaší preferované značky.

NÁKUP NA E-SHOPU A BONUSOVÝ PROGRAM
Máte zájem o pravidelné odměny z nákupu nebo z absolvování kosmetického ošetření? Registrujte se nejdříve do našeho věrnostního systému. Najdete ho na úvodní stránce Bonusový program.

KONTAKTUJTE NÁS
Chcete vše nejdříve s námi probrat? Napište nám na Whatsapp nebo telefon 603 169 928 nebo klikněte na Kontakty, zde najdete formulář na napsání emailu.

Ať už se rozhodnete pro nákup kvalitních produktů nebo pro kosmetické ošetření, chceme, abyste věděli, že jsme zde pro vás.

Gluten free and vegan
Gluten free a Vegan
Bez umělých barviv
Bez umělých vůní a barviv
Paraben free
Paraben free
Netestováno na zvířatech
Netestováno na zvířatech