Toner na akné CLINIPREP+™ 88ml/180ml Dp Dermaceuticals

Revoluční antimikrobiální toner na obličej i tělo, který zajišťuje rychlou a účinnou ochranu proti infekci.

Inovované složení obsahuje koloidní stříbro, které posiluje imunitu kůže vůči bakteriím a virům a urychluje hojení pleti.

890 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 193
Toner na akné CLINIPREP+™ 88ml/180ml Dp Dermaceuticals
Gluten free and vegan
Gluten free a Vegan
Bez umělých barviv
Bez umělých vůní a barviv
Paraben free
Paraben free
Netestováno na zvířatech
Netestováno na zvířatech

Detailní popis produktu

Velikost:88 ml / 180 ml

CLINIPREP+ je založen na průlomové technologii, která nabízí významné přínosy oproti stávajícím zdravotnickým dezinfekčním a antimikrobiálním přípravkům. Poskytuje daleko lepší a rychlejší ochranu proti infekci než tradiční čisticí prostředky na pleť, například jód a chlorhexidin glukanát.

Tento sprej s kyselinou chlornou, s dokonalejším působením proti mikrobům, plísním, virům a sporám, nedráždí kůži, protože lidský imunitní systém využívá k boji s infekcí stejného složení s kyselinou chlornou. Stabilní, pro kůži neutrální pH, zajišťuje schválenou uchovatelnost, kterou je u výrobků na bázi HOCI obtížné nalézt.

CLINIPREP+ neobsahuje alkohol, nemusíte se tak bát pálení, podráždění nebo vysušení kůže a očí. Nedráždí ani dýchací cesty. Přidání koloidního stříbra v novém a vylepšeném složení znamená, že pro konzervaci není zapotřebí ŽÁDNÁ kyselina fosforečná.

Nové, vylepšené složení je nyní dostupné jako ekologický sprej s nepřerušovaným rozprašováním, neobsahující vzduch, s technologií BOV. Nejen že zlepšuje stabilitu přípravku, ale umožňuje také efektivní aplikaci v rozmezí 360°.

 
 

Bez obsahu minerálního oleje, ftalátů, parabenů, umělých barviv. 

Netestováno na zvířatech.

Vyvinuto v laboratořích s certifikací GMP

Aktivní látky

Stabilizovaná kyselina chlorná (HOCI)

Zajišťuje optimální antimikrobiální podmínky během domácích a profesionálních ošetření, jako například Dermapen Treatment, pomáhá urychlovat hojení ran a zánětů, je tak vhodná pro problematickou pleť. Chrání pleť proti virům, bakteriím i plísním.

 Koloidní stříbro

Stimuluje imunitu v boji s bakteriemi, viry a plísněmi. Podílí se významně na redukci zánětů a podráždění, navíc stabilizuje formuli našeho nového CLINIPREPU+

Použití

Nanášejte na pokožku pomocí rozprašovače nebo kosmetického tamponu. Ujistěte se, že aplikujete dostatečné množství na ošetřovanou oblast, aby byla pokožka po aplikaci dostatečně vlhká.

Tento produkt lze aplikovat až 3x denně. Je ideální pro problematickou a akné postiženou pleť jako každodenní tonikum. Je také nezbytný jako speciální toner po intenzivních procedurách, jako jsou chemický peeling, laser nebo microneedling.

Jedná se o certifikovaný antikontaminační management (ACM).